Pokud chcete zákazníky zaujmout, musíte se umět prezentovat – nejprve vnějším prostorem a poté interiérem. S interiérem pro prodejny a restaurace vám umíme pomoct. Při vhodně zvolených prvcích a nábytku nám půjde práce od ruky a k tomu zaujmete potenciální zákazníky.

Poladíme interiér

Díky našim zkušenostem a mnohaleté praxi vám můžeme nabídnout a zařídit originální vybavení vaší prodejny nebo restaurace. Každý náš výrobek je originální. Prostory, které potřebujete vybavit nám ukážete, následně vše změříme a popovídáme si o vašich představách. Dle vašich přání a potřeb vytvoříme vizualizaci, probereme si vhodné materiály, aby vám výbava vydržela co nejdéle. Následně vypracujeme výrobní dokumentaci.

Až vše odsouhlasíte, dáme se do výroby. Jakmile bude vše připraveno, provedeme odbornou montáž přímo na místě. Na vše bude dohlížet technický dozor, kterému nic neunikne. Vše bude přizpůsobeno vašim požadavkům.

Kvalitní vybavení

Do vaší prodejny či restaurace jsme schopni dodat prakticky jakýkoliv druh nábytku. Můžeme vám zhotovit kvalitní pulty (a zápultí), pomocné stoly a vozíky, sedací lavice, jídelní nebo barové stoly a další potřebné vybavení. Pokud budete mít zájem, zhotovíme i dřevěné prvky interiéru.

Při výrobě dbáme na…

Nábytek do všech provozoven musí splňovat vysoké hygienické nároky, musí být mnohem více odolný než cokoliv jiného, a především musí být funkční. Kromě toho dbáme na to, aby bylo vaše vybavení originální a mělo jedinečné pojetí. Vaše prostory se tak stávají jedinečnými a pro vaše zákazníky a hosty zajímavými.

Proč se obrátit právě na nás?

  • Každému zákazníkovi se věnujeme na maximum
  • Získáte kompletní servis – od návrhu po montáž nábytku
  • Čeká na vás kvalitní materiál a propracované detaily
  • Máme mnoho zkušeností, takže práce bude odvedena profesionálně