Představte si to – jste v obýváku, kde si po dlouhém dni lehnete na pohovku, pustíte si televizi nebo pozvete návštěvu. Není nic lepšího, než sklenka s vínem a uklidňující atmosféra po celý rok.

Obývací pokoj je každodenním dějištěm, kde se odehrává spousta příběhů a mnohdy i zásadních momentů. Jak tedy vše skloubit, aby vám zde bylo dobře?

Reference z našich obývacích stěn

Přinášíme zajímavá řešení

Obývací pokoj bývá často hned vedle kuchyně, případně jsou pokoje spojeny dohromady. Je tedy důležité, abyste si předem rozmysleli následující:

  • Zda chcete prostory sjednotit do stejného stylu
  • Zda chcete mít prostory oddělené obývací stěnou (platí v případě, že jsou pokoje spojené dohromady)
  • Jaký materiál a barvu preferujete

Při rekonstrukci, úpravě nebo novém zařizování obývacího pokoje se vždy držíme toho, aby byl pokoj vzdušný a moderní. Hlavním prvkem by měla být určitě obývací stěna, kterou vám vyrobíme na míru, dle vašich přání a prostorových možností – vše naměříme a obhlídneme.

Vše promyslíme, aby byla konečná práce dokonalá – i po stránce ergonomie a designu s ohledem na vaše přání. Pak už si jen vyberete z našich návrhů a až odsouhlasíte ten, který se vám líbí, vyřídíme formality a dáme se do práce.

Obývací stěna na míru předčí sériový nábytek

Přemýšlíte nad tím, proč je výroba na míru dobrá? Nejenže vám vše doma sedne od rohu k rohu, ale je především pevnější a dokáže splnit vaše nároky na prostor a nosnost. Sériové výrobky jsou vyráběny s nepřesností, a mnohdy se po častém užívaní rozpadají. Práce na míru si poradí s nerovnostmi, atypickými rozměry a dalšími problémy.

Využijte náš specializovaný tým

Jsme kreativní skupina lidí, která z vašeho obývacího pokoje vykouzlí designový a užitečný prostor. Po domluvě, představení návrhů a odsouhlasení práce, se rychle dáme do tvorby. Vše probíhá podle harmonogramu, se kterým budete seznámení i vy! Pojďte si s námi domluvit nezávaznou schůzku.