Vestavěné skříně vám pomohu maximálně využít váš prostor, a přitom nebudou zavazet. Budete mít zajištěno, že využijete úložnou plochu doslova od podlahy až ke stropu. Každopádně neustále platí, že každý preferuje jiné uspořádání a všichni máme jiné potřeby a nároky. Proto je nejlepší si je nechat navrhnout a vyrobit od profíků. Naše vestavěné skříně jsou vyráběny na míru, aby odpovídaly přesným požadavkům našich klientů.

Reference z našich vestavěných skříní

Vestavěné skříně se hodí do všech pokojů

Bojíte se, že by vestavěné skříně nebyly vhodné i do jiných pokojů, než je ložnice? Rádi vyvrátíme tento omyl. Skříně na míru vám všude zajistí spoustu volného úložného prostoru a společně s tím i organizované pracovní prostředí. Dokonce i dětský pokoj můžete vybavit tímto stylem. Ve skříni uložíte jak oblečení, tak i dětské hračky a další nezbytnosti!

Při zařizování vestavěné skříně si zkuste odpovědět na tyto otázky:

  • K jakému účelu bude skříň sloužit?
  • Jaké předměty do ní chcete uložit?
  • Jaký člen rodiny bude tuto skříň využívat?
  • Jakému typu otevírání dáváte přednost?
  • Jaký materiál a barva se vám nejvíce líbí nebo hodí?
  • Jaké uspořádání pro ukládání věcí by se vám líbilo?

Rohové vestavěné skříně

Nevíte si rady s obtížně přístupnými rohy a výklenky? Proměňte je v užitečné prostory. Rohové skříně efektivně a rychle vyřeší nedostatek úložného prostoru v menších a atypických místnostech anebo všude tam, kde chybí celistvá stěna pokoje bez oken či dveří.

Stejným způsobem můžete vyřešit i chodby (kde si uložíte bundy, boty a další věci na ven), podkroví a prostor pod schodištěm, který by byl jinak nevyužitý. Vestavěné skříně vám tedy přijdou vhod minimálně ze dvou důvodů – zaprvé, ukryjete do nich věci, které nechcete, aby byly vidět a zadruhé, dodají vašemu bydlení nové rozměry!