I když se přednostně specializujeme na kuchyňské linky a vestavěné skříně na míru, dokážeme spolehlivě vybavit celý interiér zákazníka – dle jeho přání. Prostory vaší ložnice vhodně vybavíme v jednotném stylu od skříní až po komody a další prvky.

Buďte jako v nebi

Den začíná a končí ve vaší ložnici. Je důležitá v mnoha směrech, ale především tu jde o kvalitní spánek. V tomto bodě je tedy klíčová kvalita postele. Jenže, aby byl prostor úplný a útulný, je k tomu zapotřebí i další nábytek. Nebereme na lehkou váhu ani tvar, rozměry či vzhled ložnicového nábytku, vše je respektováno vůči dispozicím interiéru. Nábytek vyrobený na míru dokáže do prostoru a života vnést kombinaci útulnosti a praktičnosti!

Reference z našich ložnic na míru

Vše je promyšlené do detailu

Naši návrháři a tvůrci dokáží vymyslet a vyrobit vše na míru – postele, komody, knihovny, šatní skříně, a to i pro atypické rozměry vaší ložnice. Samozřejmostí je, že se u vás zastavíme a změříme rozměry, podle nichž následně uděláme návrhy. Dále počítejte s dodávkou až na místo určení, profesionální montáž a případné instrukce.

Jediné, co budeme od vás potřebovat, je vědět, zda máte určitou představu o nábytku – jaký nábytek budete chtít, v jaké barvě a z jakého materiálu. Vaším úkolem také bude zhodnotit a schválit projekt. O ostatní se už postaráme my.

S námi chybu neuděláte

Plánujete, že si necháte obnovit ložnici? Měla by být nejen krásná a zajímavá, ale především i praktická. Díky promyšleným šuplíkům, výjezdům a dalším drobnostem můžete získat dostatek úložného prostoru.

Nábytek na míru od naší firmy bude ladit jako celek a zároveň i respektovat vaše potřeby. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo emailem.