Čas letí a děti rostou. Vaše děťátko bohužel odrostlo malé dětské postýlce a potřebuje už více prostoru, kde bude moci řádit a kout pikle. Nebo má doma většího brášku nebo sestřičku, se kterou bude sdílet pokoj? Jak všechen potřebný nábytek poskládáte a jak správně promyslíte dispozice pokoje a jednotlivé zóny, tak aby byl pokoj praktický a nevypadal jako skladiště? A jak zabezpečit to, aby pokoj vyhovoval potřebám obou dětí?

Respektujeme a přizpůsobujeme

Každé dítě se narodí s určitou osobností. To musí každý respektovat a přizpůsobit tomu i dětský pokoj na míru. Čím však máte začít a na co vše je dobré pamatovat? Návrh pokoje musí být přednostně funkční a musí s dítětem i růst. Sice to nechceme slyšet, ale děti rostou opravdu rychle a díky tomu se mění i jejich potřeby.

To se v naší firmě snažíme při zakázkové výrobě zohledňovat. Přesto si ponecháváme náš kreativní přístup a schopnosti přicházet s něčím novým a neotřelým, při zařizování dětského pokoje na míru.

Reference z našich dětských pokojů

Upřednostňujeme přírodní materiály

V moderním dětském pokoji na míru nesmí chybět ani kvalitní a přírodní materiály s ohledem na malého uživatele. Doporučujeme a instalujeme originální technologické řešení hran všeho nábytku (nenavrhujeme ani se nesnažíme používat laciné klasické nalepovací hrany), které dlouho vydrží a zaručí řádnou ochranu vašich dětí. Na plochy volíme raději přírodní materiály a vysokotlakové lamináty, které zaručují velkou odolnost a dlouhou životnost.

Dbáme i na bezpečnost

Na prvním místě je samo sebou bezpečnost. Děti jsou rozverné a nikdy nevíte, kdy a jak si mohou ublížit. Proto raději volíme cestu bezúchytkového systému, k dětským postelím se dodávají dostatečné bočnice a můžete se spolehnout, že naše materiály jsou opravdu zdravotně nezávadné.

Nikdy nezapomínáme ani na to, že každé dítě potřebuje mít vlastní koutek, kde se cítí v bezpečí. Pokud si to budete přát, můžeme do něj zahrnout i postel s úložným prostorem a třeba i závěs. Pokud budete mít nápad na jiné doupátko, rádi vyjdeme vstříc!