Výroba kuchyňských linek na míru je jedna z našich hlavních služeb. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby kuchyní vám můžeme nabídnout velkou škálu řešení, které dokážeme bez problémů přizpůsobit vašemu interiéru. Máme dokonalý přehled ve výrobě kuchyňských linek ve všech cenových kategoriích.

I když nemáte určitou představu o kuchyňské lince, nevadí. Vše spolu naplánujeme, navrhneme, a nakonec si rozvrhneme termíny pro práci na vaší nové kuchyňské lince. Při navrhování si společně probereme výhody určitých materiálů, dekorů, kování a nesmí chybět ani doplňky! Podíváme se, kde máte zásuvky, abychom vhodně rozmístili i spotřebiče, jako je myčka na nádobí, trouba nebo mikrovlnka.

Reference z našich kuchyní

Nepodceňujeme ani vnitřní vybavení, které vám značně usnadní práci

Zvolení kvalitních materiálů včetně skvělého designu vám zaručí dojem na první pohled, což u vaší kuchyně musí být pravidlem. Předpokládá se, že u ní strávíte hodně času – přeci jen si zde budete každé ráno připravovat kávu nebo čaj, pro své děti dělat snídaně a svačiny do školy. Z tohoto důvodu si musíme dobře promyslet koncept organizace interiéru kuchyně – tak, aby bylo vše na svém místě a abychom efektivně využili každý centimetr.

Možná vám to teď tak nepřipadá, ale možnosti vnitřních organizérů jsou prakticky neomezené, musíte jen použít svou představivost. Dáváte přednost plastovým nebo raději dřevěným materiálům? Vybírejte ze široké nabídky organizérů a vnitřního vybavení kuchyňských zásuvek nebo skříněk. Můžete se inspirovat od základních plastových modelů až po elegantní dřevěné kousky v hnědé či černé variantě. Záleží pouze na vašem vkusu.

Neváhejte a sejděte se s námi

Domluvme si spolu schůzku, kde si řekneme, jak budou naše práce probíhat. Řekneme vám, co můžeme nabídnout a pokud máte již určitou představu, můžeme ji probrat. Schůzku si můžete domluvit telefonicky nebo emailem.