Ať už potřebujete rekonstrukci koupelny nebo úplně novou koupelnu, je zapotřebí odborníků. Už v minulosti Řekové věděli, že krása spočívá v souladu celku a vyvážené harmonii jednotlivých prvků. Proto i vaše koupelna může být nádherným a harmonickým celkem, který vás ani po letech nezklame a neomrzí. Toho dosáhneme tak, že sladíme styl společně s prvky a vybavením vaší koupelny.  

Design koupelnového nábytku, který vás neomrzí

V naší firmě neustále sledujeme nejnovější trendy – především lovíme unikátní kousky a umíme je efektivně sladit. Je pro nás důležité, aby design sedl přednostně Vám, proto s námi strávíte příjemný čas, kdy si probereme možnosti a naši profesionálové Vám pomohou najít to pravé a exkluzivní pro Vás.

Reference z našich koupelen

Společně vše naplánujeme

První, na co se společně podíváme je plán koupelny. Ideální je mít k ruce určitý projekt, ale nebojte se, ani váš náčrt od ruky nás nezastaví a budeme rádi, když přijdete s představou o vaší budoucí koupelně. Společně zhodnotíme reálnost vašich představ a pomalu se budeme prokousávat k vysněnému výsledku – což je běžné u rekonstrukce i realizace nové koupelny.

Počítejte s drobnými zádrhely

Z našich zkušeností moc dobře víme, že se partneři často neshodnou a vznikají drobné komplikace při vybírání obkladů a nemohou se shodnout na výrazu koupelny a koupelnovém nábytku. Má být barevná? Je lepší, aby zde byla imitace mramoru? Nebo máte vsadit na nadčasovost? S námi se ale nemusíte bát, provedeme vás spoustou možností a společně vyřešíme záhadu a najdeme nejlepší řešení.

Funkční prostory pro koupelnu

Koupelnové skříňky a skříně zhotovíme dle vašich přání a potřeb – provedeme vás širokou nabídkou materiálů a barev, vymyslíme praktické řešení pro vaši koupelnu a maximální využití prostoru pro přehledné uložení vašich potřeb.